IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

ORGANIZACJA IMPREZY

Imprezy okolicznościowe to szczególne wydarzenia, które zorganizujemy we wnętrzach naszej Gospody. Są to, oprócz wesel, przede wszystkim: chrzciny, komunie, urodziny, imieniny, rocznice, a także Dzień Matki, Dzień Dziecka, Walentynki itp. Organizując u nas imprezę okolicznościową, możecie mieć pewność, że każdy jej szczegół zostanie dopracowany i wszystko przebiegnie zgodnie z zamierzonym planem. Gwarancją tego jest doświadczona i w pełni zorganizowana obsługa, jak również odpowiednio dobrane i stworzone specjalnie z myślą o wszelkich imprezach zaplecze gastronomiczno-restauracyjne i hotelowe. Postaramy się, aby każda z imprez była dla naszych Gości wyjątkowa i niezapomniana, dlatego też z przyjemnością i w oparciu o wszelkie sugestie dopasujemy wystrój sali, przygotujemy specjalne menu z dowolnie wybranej tematyki kulinarnej. Na życzenie zorganizujemy adekwatną do rodzaju imprezy oprawę muzyczną, a także pomożemy w realizacji wszelkich dodatkowych pomysłów.

MENU NA IMPREZY

Menu przyjęcia z okazji Chrzcin obejmuje: obiad dwudaniowy z 4 rodzajami mięsa, szeroką zimną płytę, ciasta i owoce na paterach, napoje zimne i gorące, gorące danie do wyboru z 4 propozycji. W wersji rozszerzonej, menu na Chrzciny obejmuje ponadto tort okolicznościowy.

Przyjęcie komunijne w Salach Gospody obejmuje: dwudaniowy obiad z 4 rodzajami mięs w korytkach obfitości, tort okolicznościowy, lody z bitą śmietaną, zimną płytę, ciasta, ciasteczka i owoce, napoje zimne i gorące, gorące danie do wyboru.

TOP