KONFERENCJE I SZKOLENIA

Jeśli poszukujesz miejsca na konferencje lub szkolenia w okolicach Brzeska-Okocim to Hotel i Gospoda Tadeusz sprosta wszystkim Twoim wymaganiom. Dogodna lokalizacja, klimat sprzyjający kreatywnym pomysłom i idealnym koncepcjom oraz wytworna atmosfera przestronnych wnętrz, a także nowoczesny sprzęt multimedialny i profesjonalny personel pozwolą skupić się na merytorycznej części spotkania.

SALE KONFERENCYJNE

Hotel posiada 2 Sale konferencyjne o powierzchni 110 m2. Każda z Sal może pomieścić 100 osób w ustawieniu teatralnym lub 50 osób w ustawieniu, w podkowę.

Ceny wynajmu Sali:
200 zł do 4 godzin
400 zł do 8 godzin

IMPREZY DLA FIRM

KOMFORT ZABAWY

Wnętrza Sal zostały zaprojektowane w ten sposób, aby zapewnić pełny komfort zabawy, tańca, a także jednoczesnego korzystania z szerokiego menu przygotowanego specjalnie pod kątem imprez firmowych. Podstawowym atutem Sal jest drewniana przestrzenna architektura wnętrz z indywidualnie rzeźbionymi detalami. Dodatkowo, realizowane są wieczorne biesiady w stylu góralskim z tradycyjnym pieczeniem potraw regionalnych, np. prosiaka lub jagnięcia.

Przy realizacji imprez integracyjnych świetnie sprawdza się zwiedzanie lub gra integracyjna w nieodległej kopalni soli. W dostępnych salach, Hotel*** współpracuje z profesjonalnymi firmami i zespołami zapewniającymi obsługę muzyczną, oświetleniową i rozrywkową podczas imprez wieczornych.

BIESIADY W OGRÓDKU INTEGRACYJNYM

TOP